حالا که همه چیز هوشمند شده است و دنیا روی محصولات هوشمند میچرخد. در سیستم آبیاری هوشمند تعدادی پارامتر کلیدی در انتخاب کنترلر نقش دارند. در این جا می بایست نکته مهمی را عنوان کنیم که در صورتی که لوله های انتخاب شده برای سیستم مه پاش از نوع پرسی باشند، از اتصالات رزوه ای در سیستم به کارگیری می شود و اگر از جنس پلی آمید باشند، از اتصالات فیتینگی استفاده می شود. نازل مه پاش یا همان قطعات مجرای خروج آب پرفشار، از جنس استیل ضد زنگ تولید می شوند. این شیربرقی تایمردار اتوماتیک معرفی شده سیب هفت مناسب برای فضای سبز منازل و باغچه های کوچک منازل ویلایی یا مسکونی آپارتمانی یا اداره جات و شرکتها است و خروجی با استفاده از تکنولوژی و تکنیک سولنوئید در زمانهای تعیین شده به طور دقیق و کامل باز یا بسته میشود. علاقه به نگهداری از گیاهان در محیط کار یا منزل یکی از ویژگی های مشترک ما شده است و همین نکته بحث نحوه نگهداری از این گیاهان را هم داغ میکند. این تایمر آبیاری، بسیار هم کم خرج است و با دو باتری قلمی تا حدود دو سال گلهای شما را آب میدهد و قبل از تمام شدن باتری به شما هشدار میدهد که باتریاش در حال تمام شدن است.
 
پمپ کارواش، یکی از کاربردی ترین واساسی ترین تجهیزات کارواش است که در انتخاب آن نیز باید دقت کافی داشت تا با توجه به میزان دبی (آبدهی) و فشار مورد نیاز بهترین پمپ را انتخاب کرد. سایزهای موجود در نازل ها از 10 الی 100 میکرون بوده که البته هر اندازه سایز نازل های مه پاش کوچکتر باشد، گرفتگی در آنها نیز بیشتر خواهد بود که برای جلوگیری از این موضوع باید فیلتراسیون را انجام داد. نتیجه تحقیق و بررسی کارشناسان فنی ما که برگرفته از اطلاعات ارائه شده از شرکتهای وارد کننده این محصولات است، نشان داد که تمامی تایمرهای آبیاری موجود در بازار ایران، در چین یا تایوان تولید میشوند. چنانچه می خواهید بدانید که نازل چیست و چگونه کار می کند با ما همراه باشید تا دراین مورد و اطلاعات تکمیلی دیگر در مورد نازل مه پاش تایوانی را به شما بگوییم. بله همینطور است. این امکانات به ظاهر آسایشی برای فراهم آوردن شرایطی است تا در آن، سلامت گیاه یا جاندار حفظ شود و بتواند تولیدات بیشتر و بهینه تری برای مجموعه تولیدی و نهایت ما انسان ها به همراه داشته باشد. بهتر است فاصله نازل ها بین 0.5 تا 1 مترباشد و ازنازل شماره 5 استفاده شود.
 
اگر شرایط دمایی این حیوانات به اصطلاح زبان بسته از جانب صاحبان مرغداری ها در سطح مطلوب، حفظ نشود، حتی خطر مرگ نیز برای این جانداران قابل تصور است که ضمن تلف شدن موجودات، سرمایه و کسب و کار افراد نیز دچار ضرر و زیان فراوان خواهد شد. کاهش دادن دمای هوا در چنین شرایطی موجب به تعادل رسیدن دمای بدن جاندار شده و فعل و انفعالات قابل انتظار از حیوان یعنی تخم گذاشتن به اندازه و در زمان های متوالی و رشد مناسب آن، به شکل مطلوبی انجام می شود. چرا که استفاده خانگی از پمپ کارواش، یک استفاده کاملا معمولی در شرایطی نه چندان دشوار است. یکی از اجزای اصلی سیستم مه پاش، پمپ مه پاش یا پمپ کارواش می باشد که با استفاده از یک الکتروموتور تعبیه شده در آن اقدام به پرفشار نمودن آب موجود در مخازن می کند و سپس آن را به سمت لوله ها جهت مه پاشی هدایت می نماید. از مه پاش جهت پودر نمودن آب استفاده می کنند. خرید شیلنگ فشار قوی قیمت نازل مه پاش فشار قوی| عرضه شیلنگ قادر به تحمل فشار زیاد سیالات بافیلتر نمدی با توجه به سایزی که دارد کی تواند اجسام را در خود نگه دارد و از عبور آنها ممانعت نماید که اغلب از فیلتر نمدی با سایز ۵ میکرون یا ۱۰ میکرون استفاده می شود.|سیستم های رطوبت ساز نازلی به جهت ایجاد رطوبت یکنواخت و در نتیجه کنترل موثر تر و بهتر در سالن های مه پاش مرغداری و گلخانه ها در چند سال اخیر بسیار مورد توجه قرار گرفته است و تقریبا به یکی از تجهیزات اصلی سالن های مرغداری و گلخانه خصوصا در مناطق خشک و نیمه خشک کشور تبدیل شده است.
 
این نوع دستگاه طراحی ساده و درعین حال بسیار دقیقی دارد که تمامی اجزا و قطعات تشکیل شده آن قابلیت جداسازی، تمیز کردن و در صورت امکان تعویض کردن را دارند. پرکاربرد ترین مدل های پمپ کارواش صنعتی پمپ 200 بار می باشد که جهت کارواش های خودرو بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. در نتیجه هنگامی که لنس مورد استفاده قرار نمی گیرد، تردد افراد یا وسایل نقلیه به آن آسیبی وارد نمی کند. در نتیجه اگر فشار آب شهر مناسب باشد، نیازی به پمپ های فشار قوی نمی باشد. پمپ کارواش اینترپمپ با نام های واترجت صنعتی پلانجری و پمپ کارواش پیستونی نیز موجود می باشد. به این صورت که هر اندازه قطر سوراخ نازل مورد نظر کوچک تر باشد، آب را با قطرات ریزتری پاشش می کند و اثر مرطوب کنندگی کمتری را می گذارد. این نازل با سری گردی که دارد، بخش های بزرگ را سریع تر تمیز می کند. بست ۸ میلی متری سیستم مه پاش را به لوله ۱۶ میلی متری متصل می کند و آب توسط آن به مه پاش منتقل می شود. مه پاش در سالن مرغداری می باشد. به طور مثال لوله هایی که در مسیرهای خاصی از سالن گلخانه یا مرغداری کشیده شده اند و در بخش های خاصی مجراهای خروجی قطرات مه مانند آب دارند.